Kahraman Hukuk Bürosu

Kahraman Hukuk Bürosu olarak Mersin de 2017 yılında kurulan hukuk büromuz, başta İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, Medeni Hukuku, İdare Hukuku,  Ceza Hukuku, Mülteci Hukuku, Enerji Hukuku ve Fikri Mülkiyet Hukuku  olmak üzere değişik hukuk dallarında avukatlık hizmeti vermektedir. Dinamik, alanlarında uzman ve tecrübeli kadromuzla, önceliğimiz olan şeffaf, yapıcı ve müvekkil odaklı çalışma prensiplerimiz ile ilerlemekteyiz.

Avukatlık hizmetinin bir kamu hizmeti olduğu bilinciyle hukuki münasebetlerin düzenlenmesi, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun olarak çözümlenmesi ve hukuk kurallarının tam olarak uygulanması amacıyla hukuki bilgi ve tecrübelerimizi  adalet hizmetine ve kişilerin yararlanmasına tahsis etmekteyiz.

Yüklendiğimiz  görevleri bu görevin kutsallığına yakışır bir şekilde özen, doğruluk ve onur içinde yerine getirmek ve avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun biçimde davranmak ve görevlerimizi ifa ederken Türkiye Barolar Birliğince belirlenen meslek kurallarına uymak temel ilkelerimizdir.

Kahraman Hukuk Bürosu Vekaletname Bilgileri